צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

פיתוח מנהלים פיתוח מנהלים

העולם העסקי מתאפיין כיום בקצב דינמי מאוד מהיר המחייב את המנהלים בארגונים השונים להתמודד עם אינספור אתגרים כגון עמידה ביעדים, עמידה בתקציבים, הנעת עובדים, התמודדות עם בעיות שוטפות ולעיתים משברים, ניהול בו זמנית של משימות מסוגים שונים, לעיתים כפיפות למספר מנהלים בכירים בו זמנית ועוד.

ארגונים רבים הגיעו להבנה שהשקעה במשאב האנושי ובמיוחד הכשרה וטיפוח של דרג ניהולי עשוי לשפר דרמטית את תוצאות הארגון.
הנחת הבסיס כיום היא שמנהל אשר יקבל סט כלים אישיים ומקצועיים משודרג יוכל לעמוד בשלל המשימות, להטיל משימות על הכפופים לו ולהובילם יחד איתו להשגת היעדים המצופים.

בתהליך של פיתוח מנהלים – המותאם לצורכי הארגון ומועבר לעיתים בקבוצות, לעיתים באופן פרטני ולעיתים באופן משולב – המנהלים שעוברים אותו מועצמים ונהנים משיפור במיומנויות הניהול שלהם באופן מגוון – כישורי מנהיגות, הנעת עובדים, העלאת הבטחון העצמי, הרחבת הראייה, חשיבה אסטרטגית ויצירתית, הפרדה איכותית בין עיקר וטפל ועוד.

במסגרת התהליך של פיתוח מנהלים יעידו מנהלים רבים על כך שקיבלו כלים ממוקדים ואפקטיביים, שנפתחו בפניהם אפיקי חשיבה חדשים, שהורחבו זוויות ההסתכלות שלהם על סביבת העבודה, ושבמקרים רבים עצם קיומו של התהליך המנתק אותם משגרת העבודה היום יומית הרגילה תרם להם ביצירת מרחב למידה חדש ומרענן, שהניב מאוחר יותר שינויים בתבניות החשיבה שלהם.

 

אם ברצונכם לבחון פיתוח מנהלים עבור הארגון שלכם 
אם ברצונכם להתאים את צוות המנהלים של הארגון למציאות עתירת שינויים ודינמית 
אם אתם רוצים למצב את הארגון שלכם כארגון המאמץ גישות ניהוליות מתקדמות וגמישות

אשמח ללוות אתכם בתהליך ולבחון - בשיתוף עמכם - מהם הצרכים של הארגון, מהו טווח הזמן הנדרש לתהליך, מהן התוצאות המעשיות המצופות
ולבנות עמכם תוכנית פיתוח מנהלים המותאמת לכם אישית.

 

"Good management consists in showing average people

how to do the work of superior people"

- John Rockefeller

פיתוח מנהלים