צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

מודל הייעוץ

המודל לפיו אני עובדת עם לקוחותיי מבוסס על מודל Business Transmission (תמסורת עסקית) המספק כלים ניהוליים מעשיים הן עבור יחידים והן עבור חברות קטנות ובינוניות לרבות עסקים משפחתיים.
ייחודיות המודל היא בביסוסו על העקרון של גלגל השיניים.

גלגל השיניים הוא גלגל אשר בהיקפו מסודרות שיניים במרחקים שווים אחת לשנייה, והוא נועד להמיר מומנט (שילוב של כוח ותנועה) לגלגל שיניים נוסף. מטרת מערכת גלגל השיניים (תמסורת) להעביר אנרגיה מנקודה אחת לאחרת או תנועה מהמקום שבו היא נמצאת אל המקום שבו היא נחוצה.

שיני גלגל השיניים מעוצבות כך שמידת החיכוך, הרטט, והרעש יהיו מינימאליים, בעוד שהעברת הכוח תהיה מקסימאלית. בנוסף, כאשר גלגל אחד מסתובב לכיוון מסוים, הגלגל השני מסתובב בכיוון ההפוך, כלומר תנועה הפוכה משלימה.
כל זאת, בכדי לייצר מערכת מתפקדת בצורה היעילה, מדויקת ומהירה ככל הניתן.

בייעוץ אישי-פיננסי-עסקי מטרתי ליצור עם הלקוח שינוי משמעותי שיאפשר לו להגיע תוך כדי תנועה ליעדים שהציב לעצמו במינימום חיכוך ומאמץ ובסינרגיה של כלל הכלים שיילמדו ויוטמעו על ידו. על מנת להשיג את המטרות יידרשו עבודה משותפת מסונכרנת שתשלב אנרגיה, כוח ותנועה בכיוון שמוביל לתוצאות הרצויות.

מדוע בחרתי דווקא במודל זה?
מניסיוני המגוון בעבודה עם לקוחות, יחידים וחברות, מצאתי כי העולם העסקי הדינאמי והמטרות שמציב לעצמו הלקוח מחייבות הסתכלות הוליסטית על מגוון רחב של תחומים ושימוש בידע המשלב בין מרכיבים שונים, המתקיימים בו זמנית, והכרחיים לפעול בסינכרון מבחינת העוצמה שלהם, התזמון והדיוק על מנת להביא לתוצאה המיטבית.
השימוש במודל
Business Transmission מאפשר השגת מערכת אפקטיבית, הפועלת במינימום מאמץ וחיכוך ומייצרת מקסימום תפוקה, הן אישית והן עסקית.

 

אם מודל Business Transmission נשמע לך כמו משהו שיכול לעזור לך, כל מה שנדרש זה למלא את טופס "צור קשר" מצד שמאל ולהשאיר פרטים.
אני כבר אדאג לחזור אליך בתוך 2 ימי עסקים, ונקבע זמן נוח לשיחה, שכל מטרתה תהיה לבחון יחד אפשרויות לסייע לך.

 

מודל הייעוץ