צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

סיפורי מקרה

משכיר לעצמאי - השינוי בתפיסה
הוא עבד כעורך דין עם ותק של 6 שנים באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והנחשקים בישראל, הצליח מאוד בעבודה, התקדם, קיבל תיקים יותר מורכבים לטיפול, בכל שנה התמקצע יותר והשותפים סמכו עליו מאוד. הוא גם קיבל מילות הערכה רבות אולם משכורתו לאורך השנים נותרה די בעינה.
קרא עוד
עדיף לקנות כסף בזול
אני מכירה הרבה אנשים שפוחדים להיות עם הלוואות. הם אפילו מתגאים בזה שיש להם דירה ללא משכנתא, כשלעיתים הדירה שלהם שווה 3,4,5 ואף יותר.. מיליון ש"ח. נכס בשווי של מיליונים שלא ממנפים אותו זה פשוט כאב לב או כמו שאומרים "אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים"
קרא עוד
האוקיינוס עשוי טיפות. כדאי להתחיל איתן ולא עם הגלים
היא פנתה אליי כשהיא עמוסה באינספור רעיונות איך לפתח את העסק שלה. בפגישה הראשונה שלנו מצאתי אישה סופר כשרונית עם סיפור חיים מורכב, אחרי משבר כלכלי עצום, פשיטת רגל ועיקולים.
קרא עוד
שינוי במיינד סט משנה מציאות
בטח אתם מכירים את המשפט 'מחשבה מייצרת מציאות'. אומרים שמחשבות יוצרות את המציאות, אבל זה נכון חלקית, וממש לא מדויק. הרי יש לנו עשרות אלפי מחשבות ביום, ולא כל הדברים שאנחנו חושבים עליהם מתגשמים - וטוב שכך...
קרא עוד
מתוך סשן עם מתאמן
תיעוד חווית מפגש עם מתאמן. דוגמא אחת להזדמנות שהעניק לי מתאמן ללוות אותו בתקופה מאתגרת בחייו אחרי פרידה קשה. זכות עצומה להיות שם לצד אדם ששיתף אותי בקשת הרגשות שחווה כמו אהבה, שנאה, תשוקה, אכזבה, תסכול, חוסר אונים, דחפים ויצרים.
קרא עוד