צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

מן המדיה

התוכנית שתוביל אתכם להכנסה של עוד 6,000 שקל בחודש לכל החיים
אתם עובדים קשה ומרוויחים טוב, אבל לא רואים עתיד של שלווה כלכלית באופק? מתברר שגם עם הון עצמי צנוע של 50 או 100 אלף שקל תוכלו לבנות תוכנית השקעות שתניב לכם רווחים. האם קראתם כבר אינספור כתבות על איך קונים דירות בזול ומוכרים ביוקר או על השקעות מניבות אחרות?
קרא עוד
איך תשתמשו בפייסבוק כדי לקדם את העסק
הרשת החברתית היא כבר מזמן לא רק מקום לשתף בשמחות משפחתיות, וניתן לאתר באמצעותה את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. מה כדאי לעשות כשפותחים את הדף, איך צריך לענות למגיבים והאם אפשר ליהנות מהיתרונות גם בלי להוציא כסף על פוסטים בתשלום?
קרא עוד
עסקים קטנים - 8 מהלכים חשובים לעשות בעת משבר הקורונה
עסקים קטנים? אלה 8 מהלכים חשובים שעליכם לעשות במשבר הקורונה עוד לפני ההודעה של הממשלה על סגירת עסקים עלו הרבה דאגות בקרב בעלי העסקים הקטנים. עו"ד אריאלה וולף מספקת 8 טיפים שעשויים לחסוך לכל בעל עסק הרבה מאוד כסף ולסייע לו בזמנים קשים
קרא עוד
להעז לחלום- למה זה כל כך קשה לנו?!
יותר ויותר נשים מעזות לחלום רחוק. ויותר ויותר נשים מפרגנות ועוזרות אחת לשנייה להגשים את חלומן. עו"ד אריאלה וולף היא אחת מאותן נשים. איך היא עושה זאת? קראו עד הסוף..
קרא עוד
הכל דיבורים
פיתחנו אמצעי תקשורת המאפשרים לאדם על כדור הארץ לשוחח עם אדם על הירח. ואף על פי כן לעיתים קרובות אם אינה מסוגלת לשוחח עם בתה, אב עם בנו, שחור עם לבן, פועלים עם ההנהלה, הדמוקרטיה עם הקומוניזם.
קרא עוד
השכלה פיננסית- לא לבנקאים בלבד!
לרובנו יש נטייה להעביר מאתנו אחריות על דברים שאנחנו פחות אוהבים או מתחברים אליהם. ואנחנו לא רק מעבירים אותה הלאה ומוציאים אותה תחת ידינו אלא אנחנו ממש מתנערים ממנה. יש תחומים שזה ממש לא נורא ואפילו לגיטימי, אבל יש תחומים שזה פחות מומלץ. והנה לפניכם אחד כז
קרא עוד
קליפ סיכום כנס נשים בעסקים 2018
כנס נשים בעסקים - DARE TO DREAM הראשון התקיים בסינמטק ת"א ביום חמישי 8.3.18 יום האישה הבינלאומי. קרדיט לצלם ועורך הוידיאו - גיל לופו יוצרים סרטים.
קרא עוד
קליפ סיכום כנס נשים בעסקים 2019
כנס נשים בעסקים - DARE TO DREAM השני התקיים בסינמטק ת"א ביום רביעי 6.3.19 בשבוע האישה הבינלאומי. קרדיט לצלם ועורך הוידיאו - גיל לופו יוצרים סרטים.
קרא עוד
אני מאמינה שקיבלנו חלומות על מנת שנממש אותם
אני לא יודעת מהו החלום שלך, אבל החלום הזה שאת/ה מחזיק/ה בראש הוא אפשרי... סרטון הפתיחה שיצרתי במיוחד ל'כנס נשים בעסקים - DARE TO DREAM' השני בעזרתו ותמיכתו המדהימה של גיל לופו - יוצרים סרטים.
קרא עוד