צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

בלוג

קניית נכס להשקעה - ההכנסה הפסיבית האולטימטיבית
קניית נכס להשקעה, כגון דירה שתניב לנו הכנסה פאסיבית משכר הדירה, עשויה להוות אפיק מרכזי שמבסס הכנסה פסיבית בטוחה.
קרא עוד
הקפיצה אל הרמה הבאה בעסק שלכם: מה זה פיתוח עסקי
התשובה לשאלה מה זה פיתוח עסקי היא, שחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה תיצור עבורכם הזדמנות לצאת מהמיינסטרים, לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהצעיד את העסק שלכם למחוזות חדשים לגמרי.
קרא עוד
אימון אישי: כלים מעצימים להתמודד עם מצבי החיים | אריאלה וולף
אימון אישי הינו תהליך עבודה מוכוון התפתחות והשגת יעדים ומטרות, אליו שותפים שניים – המאמן והמתאמן.
קרא עוד
ניסוח חוזי התקשרויות: הדרך של עורך דין חוזים למזער בעיות עתידיות
עורך דין חוזים הוא עורך דין שמתמחה בהיבט זה, תוך היכרות מעמיקה עם החוק והפסיקה בתחום, לצד היכרות עם הפרקטיקה בתחומים בהם הוא פועל.
קרא עוד
ייעוץ לפיתוחים עסקיים
כנראה שאחת ההשקעות המשתלמות והחשובות ביותר מכל ההשקעות שתשקיעו בעסק שלכם, הינה ייעוץ עסקי לעסקים, ייעוץ על ידי אנשי המקצוע המקצועיים והאמינים ביותר בשוק, מגובים בעשרות שנים של ניסיון בליווי וייעוץ עסקי.
קרא עוד
סדנאות תקשורת לאנשי עסקים
זה זמן רב שאנשים מבינים את הכוח של סדנאות ייעודיות לאנשי עסקים שמעוניינים בהשתלמות שתשפר את היכולות העסקיות שלהם ותצייד אותם במגוון כלים תקשורתיים על מנת להבטיח שיוכלו למצות כל מפגש ואינטראקציה בין אישי.
קרא עוד
מהן השקעות אלטרנטיביות ולמי הן מתאימות
כמעט לכל אחד ואחת מאיתנו הזדמן לשמוע או לקרוא על הצלחה בהשקעות. ייתכן שאתם, שקוראים את הדברים, ניסיתם להשקיע בעבר אך לא בטוח שרוויתם נחת מהתוצאות.
קרא עוד
דברים שצריכים לבדוק לפני שמחתימים על הסכם שכירות
יש לכם נכס שאמור להניב לכם הכנסה קבועה. אתם עומדים להשכיר דירת מגורים או בית, נכס מסחרי או משרד. אנו מניחים שברור לכם שכדי לשמור על האינטרסים שלכם וכדי להבטיח את תשלום דמי השכירות תצטרכו הסכם שכירות מהודק.
קרא עוד
הסכם שיתוף פעולה שיעצים את העסק שלכם
שיתופי פעולה עסקיים הם אמצעי חשוב והזדמנות נהדרת לחשוף את השירותים והמוצרים של העסק לקהלים חדשים בצורה אפקטיבית. אז איך עושים את זה נכון?
קרא עוד
תיווך עסקים – כך תעשו עסקים בלב רגוע
חושבים על רכישת עסק חדש? מתכננים למכור עסק פעיל? רוצים לרכוש עסק בזכיינות? חושבים אולי על הכנסת שותפים עסקיים?
קרא עוד
מי צריכה סדנת העצמה נשית?
נתחיל מהסוף. כל אחת. כן, לא משנה בת כמה את, מה הסטטוס המשפחתי שלך ואם אין לך או יש לך ילדים או כמה יש, באיזה תחום את עוסקת, אם את שכירה או עצמאית ועד כמה בכלל את קרייריסטית.
קרא עוד
מהו אימון אישי?
בשנים האחרונות תחום האימון האישי הולך והופך לפופולארי יותר ויותר. לא מדובר כמובן על אימון פיזי שיש לו את הכבוד שלו אלא על אימון מנטלי, אימון מחשבתי שעובד על המיינד סט של האדם ומיועד לסייע לאדם לייצר שינוי ובסופו של דבר להוביל למטרות הרצויות.
קרא עוד