צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

מאמרים

חוק הניצעים
האם הזדמן לכם לשבת בפגישה עם יועץ השקעות או סוכן נדל"ן והתפלאתם כשנאמר לכם שניתן יהיה לספק לכם במהלך הפגישה אינפורמציה כללית בלבד מבלי לנקוב במספרים? על חוק הניצעים שמעתם?
קרא עוד
העלאת הבטחון העצמי והמוטיבציה על בסיס יומי
מכירים את זה שבא לכם, ממש בוער לכם לעשות משהו, ללכת אנשהוא, לנסות משהו חדש אבל יש שם פחד משתק??? מה עושים כשהפחד הזה מגיע? איך מתמודדים איתו? איך משחררים אותו כדי לתפקד?
קרא עוד
התנהלות פיננסית נכונה | אריאלה וולף
מכירים את זה שאתם מבטיחים לעצמכם שתתחילו להקפיד על התנהלות פיננסית שקולה יותר? כמה פעמים חשבתם שאתם לוקחים את עצמכם בידיים ושולטים בהוצאות מול ההכנסות ונמנעים ממינוס? יציבות כלכלית תמיד חשובה. היא חשובה עוד יותר כשאנו נתקלים בתקופות משבר.
קרא עוד
60 שניות על "אחריות"
אם תשאלו ילד/ה מה המשמעות של להיות אחראי, הם יאמרו משהו כמו "עשו את הדבר הנכון /עשו מה שאמא ואבא אומרים/עשו את שיעורי הבית". מבוגרים משתמשים במושג "אחריות" כדי לגרום לילדים להתנהג היטב ולבצע את המטלות שהם מבקשים מהם. אבל מה באמת הכוונה באחריות?
קרא עוד
איך לחשב תשואה תפעולית ובמילים אחרות תשואה ריאלית?
אנשים משתמשים במושג "תשואה". גם אלו שעוסקים בנדל"ן וגם משקיעים שמחפשים תשואה גבוהה ככל האפשר על ההשקעה שלהם. אולם חשוב להבין את המושג לאשורו, כיצד מחשבים תשואה ומה העקרונות שכדאי לאמץ כשמחפשים השקעה עם תשואה גבוהה.
קרא עוד
5 צעדים ראשונים להפוך משכיר/ה לעצמאי/ת
למעלה מ- 80% מן העובדים בישראל הם שכירים, המקבלים תלוש שכר חודשי קבוע. המיעוט הם עצמאים ורובם חווים קשיים ביורוקרטיים, כלכליים וניהוליים כמעט כל יום. ועם זאת עדיין רבים חולמים על המעבר לעצמאות ולהיות אדונים לעצמם. אבל איך עושים זאת, הלכה למעשה?
קרא עוד
8 אבני דרך קריטיים לנהל עסק משלך
מספר העסקים הכולל במגזר העסקי בישראל עומד על כ- 600 אלף. מתוכם כ- 6%-7% הם עסקים קטנים ובינוניים (המעסיקים עד כ- 100 עובדים). העסקים הקטנים והבינוניים מייצרים כ- 55% מהתוצר במגזר העסקי. חשוב להבין שכדי לנהל עסק עצמאי יש לסגל לפחות 8 עקרונות והנה הם...
קרא עוד
מה הקשר בין אמונה לבין הצלחה?
אמונה היא מרכיב בסיסי וחיוני בחיים שלנו בכל רגע ורגע. שום דבר גדול בחיינו לא יקרה אם לא באמת נאמין בו. האם מחויב שנאמין כדי שנצליח? האם לא ניתן להצליח מבלי לאחוז באמונה?
קרא עוד
4 הטעיות פיננסיות שמשווקות לנו על בסיס קבוע
בעולם המערבי המודרני רבים כלואים במירוץ העכברים ובקונספטים פיננסיים מטעים. אם אתם רוצים להיות חופשיים ועשירים כלכלית, ואם אתם באמת רציניים בקשר לכך, ייתכן שתרצו להטיל ספק במסרים שמועברים ומשווקים לנו מידי יום.
קרא עוד