צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

מאמרים

חושבים להקים עסק עצמאי?
שוק התעסוקה המודרני, שינויים במקצועות ישנים מול חדשים, יוקר המחייה ומשברים בלתי צפויים, כמו משבר הקורונה, אך לא רק, מציבים לא מעט קשיים ואתגרים. מסיבה זו ומכורח המציאות, רבים שוקלים מעבר לעצמאות ו/או פתיחת עסק במקביל להיותם שכירים.
קרא עוד
אנשים מפחדים משינויים
במוקדם או במאוחר אנו נתקלים בשינויים בחיים שלנו. רוב האנשים מפחדים משינויים. הפחדים האלו, האי וודאות משתיקה את רוב בני האדם. האם ישנה דרך טובה להתמודד עם שינויים?
קרא עוד
חוק הניצעים
האם הזדמן לכם לשבת בפגישה עם יועץ השקעות או סוכן נדל"ן והתפלאתם כשנאמר לכם שניתן יהיה לספק לכם במהלך הפגישה אינפורמציה כללית בלבד מבלי לנקוב במספרים? על חוק הניצעים שמעתם?
קרא עוד
העלאת הבטחון העצמי והמוטיבציה על בסיס יומי
מכירים את זה שבא לכם, ממש בוער לכם לעשות משהו, ללכת אנשהוא, לנסות משהו חדש אבל יש שם פחד משתק??? מה עושים כשהפחד הזה מגיע? איך מתמודדים איתו? איך משחררים אותו כדי לתפקד?
קרא עוד
התנהלות פיננסית נכונה
מכירים את זה שאתם מבטיחים לעצמכם שתתחילו להקפיד על התנהלות פיננסית שקולה יותר? כמה פעמים חשבתם שאתם לוקחים את עצמכם בידיים ושולטים בהוצאות מול ההכנסות ונמנעים ממינוס? יציבות כלכלית תמיד חשובה. היא חשובה עוד יותר כשאנו נתקלים בתקופות משבר.
קרא עוד
60 שניות על "אחריות"
אם תשאלו ילד/ה מה המשמעות של להיות אחראי, הם יאמרו משהו כמו "עשו את הדבר הנכון /עשו מה שאמא ואבא אומרים/עשו את שיעורי הבית". מבוגרים משתמשים במושג "אחריות" כדי לגרום לילדים להתנהג היטב ולבצע את המטלות שהם מבקשים מהם. אבל מה באמת הכוונה באחריות?
קרא עוד
איך לחשב תשואה תפעולית ובמילים אחרות תשואה ריאלית?
אנשים משתמשים במושג "תשואה". גם אלו שעוסקים בנדל"ן וגם משקיעים שמחפשים תשואה גבוהה ככל האפשר על ההשקעה שלהם. אולם חשוב להבין את המושג לאשורו, כיצד מחשבים תשואה ומה העקרונות שכדאי לאמץ כשמחפשים השקעה עם תשואה גבוהה.
קרא עוד
5 צעדים ראשונים להפוך משכיר/ה לעצמאי/ת
למעלה מ- 80% מן העובדים בישראל הם שכירים, המקבלים תלוש שכר חודשי קבוע. המיעוט הם עצמאים ורובם חווים קשיים ביורוקרטיים, כלכליים וניהוליים כמעט כל יום. ועם זאת עדיין רבים חולמים על המעבר לעצמאות ולהיות אדונים לעצמם. אבל איך עושים זאת, הלכה למעשה?
קרא עוד
8 אבני דרך קריטיים לנהל עסק משלך
מספר העסקים הכולל במגזר העסקי בישראל עומד על כ- 600 אלף. מתוכם כ- 6%-7% הם עסקים קטנים ובינוניים (המעסיקים עד כ- 100 עובדים). העסקים הקטנים והבינוניים מייצרים כ- 55% מהתוצר במגזר העסקי. חשוב להבין שכדי לנהל עסק עצמאי יש לסגל לפחות 8 עקרונות והנה הם...
קרא עוד
מה הקשר בין אמונה לבין הצלחה?
אמונה היא מרכיב בסיסי וחיוני בחיים שלנו בכל רגע ורגע. שום דבר גדול בחיינו לא יקרה אם לא באמת נאמין בו. האם מחויב שנאמין כדי שנצליח? האם לא ניתן להצליח מבלי לאחוז באמונה?
קרא עוד
4 הטעיות פיננסיות שמשווקות לנו על בסיס קבוע
בעולם המערבי המודרני רבים כלואים במירוץ העכברים ובקונספטים פיננסיים מטעים. אם אתם רוצים להיות חופשיים ועשירים כלכלית, ואם אתם באמת רציניים בקשר לכך, ייתכן שתרצו להטיל ספק במסרים שמועברים ומשווקים לנו מידי יום.
קרא עוד
למה צריך פיתוח עסקי לעורכי דין
אתם לא צריכים אף אחד שיספר לכם מה צריך כדי לעבור את מבחני הלשכה. אבל אם כבר עברתם את מבחני הלשכה וככל הנראה גם את ההתמחות, ייתכן מאוד שאתם רוצים לפתוח משרד משלכם.
קרא עוד
יועץ פיתוח עסקי יסייע לכם לפרוץ קדימה
אם תמיד אמרו לכם שהסביבה העסקית זו סביבה תחרותית, זה בהחלט נכון. אבל סביבה תחרותית דווקא יכולה לעזור לכם בעסקים, אם תדעו אלו כלים יעזרו לכם לפרוץ קדימה.
קרא עוד
פיתוח מנהלים בכירים - החשיבות לדבר בימינו
במרוצת השנים גודל האחריות ותחומי העיסוק של מנהלים בחברות שונות גדלים ותופסים תאוצה, עומס המשימות גדל וכך גם ההכשרה הנדרשת לכל תפקיד ומשרה.
קרא עוד
גישור ככלל וגישור מסחרי כפרט- כיצד הוא יכול לסייע לנו
גישור זוהי דרך שנהיית שכיחה ומקובלת יותר ויותר בשנים האחרונות לפתירת סכסוכים בצורה מתורבתת שלא דרך הביורקרטיה המייגעת של בתי משפט. גישור הינו תהליך בו אדם שהוסמך לגישור מנהל תהליך כצד שלישי נייטרלי ובלתי מעורב בסכסוך שהוא מקור ההתנגשות בין שני גופים.
קרא עוד
קניית דירה להשקעה
קניית דירה להשקעה הינה דרך מקובלת בענף הנדל"ן לצבירת ממון, כתוצאה מהכנסה שנובעת שלא ממשכורת ממקום העבודה. מדובר למעשה בנכס, שמטרת הרכישה שלו היא מלכתחילה מכירה / השכרה לצד שלישי שמעורב, ולא לצרכי מגורים.
קרא עוד
השקעות ביוון
יוון, אחת מהמדינות היפות והאהובות במיוחד על ישראלים, נתונה בשנים האחרונות תחת משבר כלכלי עצום, זאת לאחר שלקחה על עצמה התחייבויות כלכליות שלא יכלה לעמוד בהן.
קרא עוד
למה נדרשת יועצת עסקית?
חברות ועסקים בתחומים רבים מתמודדים מידי יום עם תחרות גוברת בתחום שלהם, עם אתגרים הנובעים משינויים במציאות הכלכלית העולמית, ועם ציפיות הולכות וגדלות של לקוחות וטכנולוגיות מתחדשות, כך שהם עלולים להרגיש את עצמם בסיכון המייצר צורך להתפתח וללמוד באופן תמידי על
קרא עוד
מה מהותו של תיווך עסקי?
משמעותו של תיווך עסקי הוא למעשה סיוע בקנייה ומכירה של עסקים. איש המקצוע העוסק בכך עוזר בחיבור בין הקונים הפוטנציאליים למוכרים ובמקביל משמש כמתווך לאורך כל התהליך.
קרא עוד