צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
0543999103

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

לחברות ועסקים:

ליאור פאיאנס - אברהם - מנהלת תחום מנטורינג

מאמא תרזה, אמרה פעם על עשייתה שלא תסולא בפז למען האחר: 

"אני לבד לא יכולה לשנות את העולם, אבל אני יכול לזרוק אבן דרך המים כדי ליצור אדוות רבות...." 

את אריאלה הכרתי בעמותת "יוזמות עתיד" בה עבדתי שנים רבות כמנהלת תחום המנטורינג. 

העמותה עוסקת בליווי עסקי עבור נשים המגיעות ממצוקה כלכלית ורוצות עבור עצמן ומשפחתן לפרנס ולהתפרנס בכבוד. 

הצלחת הליווי הייתה באופן משמעותי בידיהם של מתנדבים ומתנדבות אשר היו מחוייבים להצלחה בשילוב ניסיונם המקצועי יחד עם תהליך בין – אישי, לא אתבייש לומר "אימוני" שמטרתו היה לתת כלים לחיים ולעסק – ללמד אותן לדוג ולהאמין גם שיצליחו ! 

 

כבר במפגש ההיכרות הקבוצתי הראשון, אי אפשר היה להתעלם מנוכחותה של אריאלה, ולאורך 4 + השנים שחלפו בהן הכרנו, לא יכולתי.. והיא גם לא נתנה לי, להישאר אדישה אליה. 

בתקופת הכרותינו אריאלה לא נחה לרגע - התנדבה בעמותה כמנטורית מלווה עסקים קטנים, ראש צוות מנטורים, מנחת קבוצות, שידעה להתאים עצמה לכל מגזר במקומות שונים ברחבי הארץ, הייתה יועצת פנימית, חברה בצוותי היגוי ושיפור, יוזמת ומבצעת, שותפה במפגשי שותפים ותורמים, וברור היה לנו שאם היה צריך, גם הייתה יכולה להיות מקפלת מצנחים! 

בקצרה - היא הייתה עבורינו ה- GO TO PERSON,  כוח משימה איכותי,  ואיך לא ?

החיבור המשותף, העמוק שלה לשליחות של העמותה, לקידום והעצמת נשים מכל דת, גזע ומגזר, לצד המחויבות שלה והאומץ שלה, הוביל לכך שלא פעם שמנו בידיה הנאמנות אחריות שהיינו מעזים לתת רק למי שנתפס בעינינו לחלק משמעותי מהצוות שמוביל את העמותה.

נראה שכאשר חרטה על דגלה האישי העצמת נשים, לגרום לנשים לחוש מסוגלות ועצמאיות, משם מעטים היו הדברים שיעמדו בדרכה. ואכן נוכחנו כל פעם מחדש לגלות שאצלה, דיבורים ומעשים כן הולכים יד ביד.

 

ואני מתוודה כאן קבל עם ועדה, החולשה הכי גדולה שלה, נהפכה להיות הנכס הכי גדול שלנו. 
לאריאלה קושי גדול לומר לא!  לא רחק היום שהוכרזה כ"מתנדבת מצטיינת" ותרומתה לעמותה עד היום משמעותית במידת ההשפעה החברתית ודיוק המטרות.

 

לחש לי פעם באוזן ידידי ההודי מהטמה גנדי:  "הֶיה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם

המשפט הזה מתחבר לי עם הגב' וולף, כי היא אחת מהאנשים שלא רק מדברים על "שינוי" ו"צריך לעשות " ... היא מאלו שקמים כל בוקר, מלאי תשוקה ומוכנים לעבוד,  ואם צריך, גם לעבוד קשה ! ואם קשה ועדיין צריך, גם תזיז הר אחד ואם צריך גם שניים.

העבודה עם תשוקה ומחוייבות התבטאה בכל נקודת מפגש שהייתה לנו, אם בעבודתה כמתנדבת כמלווה בצד העסקי או בתהליכים אימוניים- מוטיבציוניים שעשתה עם הנשים שליוותה, ואם באומץ להרים כנס ל-300 נשים, כנס מוקפד ופרקטי עם המון מחשבה. 

לצד תשוקה חדורת המטרה, הביטחון והעוצמה, הדרייב והמוטיבציה שלה, היכולות הניהוליות, והאופן בו היא מחזיקה סדר מופתי שלא הייתה מביישת גנרל בצבא! מתגלית גם אישה חזקה ועוצמתית עם לב ענק, צניעות והמון אהבה וכבוד לבריות, תומכת וחכמה כמו שדה, ועמוסת ערימות של מסירות ומחוייבות.  ברור שאיתה אפשר "לחצות את המדבר". 

אז כפי שאמרה ידידתי הגברת מאמא תרזה: 
ה לא משנה כמה אתם מעניקים – אלא כמה אהבה אתם מכניסים לתוך הנתינה".

לחיי האהבה שבנתינה ועשיית הטוב.

 

בהערכה רבה וידידות גדולה, 
ליאור פאיאנס – אברהם